Didn't realize that getting in to the Abbey cost 18 pounds....eats really easy to get here though as the tube goes to and from everywhere.

Didn’t realize that getting in to the Abbey cost 18 pounds….eats really easy to get here though as the tube goes to and from everywhere.

Didn’t realize that getting in to the Abbey cost 18 pounds….eats really easy to get here though as the tube goes to and from everywhere.
By Mitchell Phelps mamp.bb3@gmail.com

http://gounesco.com.s3-ap-southeast-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2014/10/04073943/DSC01186-1024x683.jpghttp://gounesco.com.s3-ap-southeast-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2014/10/04073943/DSC01186-150x150.jpgMitchell Phelps
Didn't realize that getting in to the Abbey cost 18 pounds....eats really easy to get here though as the tube goes to and from everywhere.By Mitchell Phelps mamp.bb3@gmail.com